Słomki Ekologiczne Biodegradowalne Jednorazowe

Ekologiczne słomki to jedno z rozwiązań, którego nie może zabraknąć w firmie cateringowej. Słomki naturalne idealnie wpisują się w trend „zero waste”, a przy tym posiadają wiele zalet. Twoi klienci będą zachwyceni, widząc, że zamawiając jedzenie i napoje na wynos dostaną słomki wykonane zgodnie z troską o środowisko, a przy tym komfortowe w użyciu.

Słomki z makaronu

Słomki z makaronu śr.8mm opakowanie 0,5kg (0,16gr/1szt)

  • Cena/szt: 9,99 zł netto/szt
  • 9,99  netto
Cena/szt 9,99zł netto/szt
Cena 9,99  netto

Słomki z ryżu

Ekologiczne słomki z ryżu 100 sztuk (0,14gr/szt)

  • Cena/szt: 14,00 zł netto/szt
  • 14,00  netto
Cena/szt 14,00zł netto/szt
Cena 14,00  netto

Słomki bambusowe

Słomki z bambusa

  • Cena/szt: 0,00 zł netto/szt
Cena/szt 0,00zł netto/szt
Cena

Słomki ze słomy

Słomki ze słomy opakowanie 100szt (0,19gr/1szt)

  • Cena/szt: 19,00 zł netto/szt
  • 19,00  netto
Cena/szt 19,00zł netto/szt
Cena 19,00  netto

Eko opakowania do żywności

Opakowania jednorazowe do żywności to sposób zminimalizowania ilości plastiku. Opakowania do żywności wykonane z tego materiału zanieczyszczają środowisko, a przy tym mogą mieć również wpływ na jakość serwowanych potraw. Dlatego wybieraj opakowania jednorazowe, które korzystają z naturalnych rozwiązań. U nas znajdziesz opakowania jednorazowe papierowe i nie tylko. Ekologiczne opakowania są biodegradowalne – rozkładają się w ciągu zaledwie kilkudziesięciu dni. Stosując ekologiczne opakowania produktów spożywczych troszczysz się o planetę, a przy okazji pokazujesz klientom, że zależy Ci na czystości przyrody. Opakowania biodegradowalne do żywności to pierwszy krok do stworzenia pozytywnego, godnego zaufania wizerunku Twojej firmy cateringowej.

U nas znajdziesz najlepsze opakowania jednorazowe. Cena jest na tyle korzystna, że możesz z łatwością wyposażyć swój catering. Ekologiczne opakowania tekturowe to doskonała inwestycja, jeśli prowadzisz działalność w branży gastronomicznej. Opakowania papierowe to jednocześnie podstawa, gdy zajmujesz się dostawą jedzenia na wynos.

Jednorazowe opakowania na wynos

Opakowania ekologiczne nie różnią się wytrzymałością od innych. Można właściwie powiedzieć, że opakowania papierowe do żywności są nawet trwalsze. Ekologiczne opakowania na żywność nadają się do przechowywania w niskiej i wysokiej temperaturze. Tego typu produkty mogą być swobodnie wykorzystywane w piekarniku, mikrofalówce, lodówce czy zamrażarce. Ekologiczne opakowania jednorazowe utrzymują ciepło potraw, a jednocześnie nie wpływają na smak czy zapach jedzenia. Prowadząc catering, niezbędne są opakowania jednorazowe. Producent gwarantuje solidność ich wykonania.

Ekologiczne opakowania jednorazowe radzą sobie z wilgocią czy tłuszczem. Jednocześnie opakowania papierowe do żywności zapewniają niezbędną higienę.

Proponujemy najwyższej jakości opakowania jednorazowe. Sklep jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Twój klient doceni, że wykorzystujesz bezpieczne opakowania jednorazowe. Warszawa i nie tylko – możesz zamówić opakowania do żywności gdziekolwiek chcesz.